Magic Mesh Kapı Sinekliği Nereden Alırım, Ucuz, Montajı, Kurulumu, Sipariş Ver


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magic Mesh Kapı Sinekliği Nereden Alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceleri bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzda gerçek mağazalar arasında dolaşıp, çok fazla vakit harcayıp bazen satın alımınızı bile gerçekleştiremeden sonlandırmak zorunda kaldığınız alış veriş zorlukları artık geride kaldı. Çünkü web siteleri arasında oturduğunuz yerden dolaşıp, ürün ve fiyat karşılaştırması yapmak ve sonunda sipariş vererek bu ürüne sahip olmak artık çok daha kolay. Birçok internet kullanıcısının tercih ettiği bu alış veriş yöntemi ile resmi satış sitelerinden gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. Sitemiz de orijinal ürün göndererek müşteri memnuniyeti sağlamış adreslerdendir. Magic mesh hemen şimdi sipariş formunuzu oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Verirken ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazı adreslerde kapı sinekliği sipariş formları oldukça uzun yer ve zaman kaplamaktadır. Bu durum müşterileri satın almaktan vazgeçmeye kadar götürmektedir. Bunun için resmi satış sitemiz gayet kısa ve anlaşılır sipariş formu hazırlamış ve hoşnutluk sağlamıştır. Ad, soyad, adres bilgilerinin yanı sıra kargo şirketi seçimi ve ödeme tipi seçimi yapabileceğiniz sipariş formuna basit sekmelerle ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurulum Nasıldır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün siparişi verdiniz ve elinize gelen kutuyu ilk siz açtınız. Şimdi sırada uygulama yöntemi vardır. Kısa sürede istediğiniz ve ihtiyacınız olan yere uygulayabilirsiniz. Kutu içerisinde 2 kanat yüksekliği 210 cm genişliği 50 cm olan ürün bulunmaktadır. 18 adet mıknatısı sayesinde ürünü kullanırken de herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Kurduğunuz ürün cırtlı yan bantları ile kapı ve pencere üzerine yapıştırılabilmektedir. Monte ederken herhangi bir başka araca ihtiyaç duymazsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün teslimatı internet alış verişlerinde en çok sorun yaşanabilen ve ya en fazla merak edilen kısımdır. Çünkü uzun süren kargo süreci ve ya ödemede yaşanabilecek olumsuzluklar bazı adresler için mümkündür. Sitemiz alanında uzman şirketler ile çalışarak bu durum için oldukça hassas davranmaktadır. MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile yola çıkan paketiniz size sorunsuz olarak, en geç iki iş günü sonunda ulaştırılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magic mesh 1 adet ürün sadece 39 tl, 2 adet 69 tl ve 3 adet 99 tl olarak satılmaktadır. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.