isveç şurubu nedir , isveç şurubu diyeti kullananlar ne diyor ?

 


 

 

İsveç Şurubu Resmi Satış Sitesi

 

 

 
Uzun yıllardır birçok kişinin bildiği ve kullandığı bu ürün şimdi sitemizde de satışa sunulmuştur. Üstelik sitemizin üstün hizmet anlayışı ile oldukça kolay satın alma adımları ile zahmetsiz bir şekilde satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle istediğiniz ürün ile ilgili bilgileri ve kendi kişisel bilgilerinizi gireceğiniz sipariş formu sayfamıza ulaşmanız gerekmektedir. Bu aşamayı kısa sürede tamamladıktan sonra kargo işlemleriniz başlayacaktır. Hızlı kargo ile en geç iki iş günü sonunda elinizde olur.

 

 
Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 
İsveç şurubu için kaç adet ihtiyacınız olduğunu belirleyiniz. Siparişinizin kime ulaşacağının bilinmesi için ad, soyad detayları, hangi adrese teslimat yapılacağı ile ilgili ise açık ve anlaşılır bir biçimde adres bilgileriniz form üzerinde yer almalıdır. Kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz formunuzu bize ilettiğinizde stoklarımızda bulunan ürünlerden dilediğiniz sayıda orijinal ürün temin edilmekte ve aynı gün kargo şirketine teslim edilmektedir. Form içinde kargo şirketi seçimi, ödeme seçeneklerinden birini işaretleyebileceğiniz bölümler de bulunmaktadır.
 

 

 

Kargom Nerede?
 

 
İsveç şurubu siparişiniz ile aynı gün paketleme servisinin size özel olarak hazırladığı ürün ya da ürünleriniz yola çıkmaktadır. Kargo hareketlerini paketin her hareketinde yine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Böylece herhangi bir belirsizlik yaşamadan paketinize kavuşursunuz. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile taşınan ve dağıtılan paketiniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olur.
 

 

 

Şurup İçeriği ve Kullanımı

 

 

 

 

İsveç şurubu kakule, mayıs papatyası, turunç kabuğu, karanfil kakule, zencefil, yenibahar, kişniş, kekik, enginar yaprağı, karahindiba, tarçın, zerdeçöp, biberiye ve Frenk kimyonu gibi bileşenler kullanılarak elde edilmiş bir karışımdır. Günlük kullanım için uygun olan ürün 1 tatlı kaşığı olarak tüketilebilmektedir. Kullanımındaki kolaylık ve ya içeriğinin bitkisel oluşu satın alımlardaki oranı da her geçen gün arttırmaktadır.
 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 
Kısa süreliğine devam eden indirimli fiyat listemize göre 1 adet ürün sadece 89 tl, 3 adet 149 tl, 6 adet 199 tl olarak satışa sunulmaktadır. Birden fazla sayıda vereceğiniz siparişlerde kargo hizmeti ücretsizdir.